150 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz ..
Deeplove Hemoroid Kremi 125ml
Deeplove Hemoroid Kremi 125ml
45 TL
Deeplove Hemoroid Kremi 125ml

HMR Krem

Açıklama:İçeriğindeki bitki özleri,bitki yağları çinko oksit sayesinde analijezik ve antiseptik özelliktedir.Tercih edilen bölgeyi rahatlatarak şişkinliğin inmesine dokuların sıkılaşarak düzenlenmesine,hücre yenilenmesine yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli:

HMR Lokal Aktivite krem; Tercih edilen bölge ılık suyla temizlenip kurutulduktan sonra fındık büyüklüğündeki kremin yarısı 10 gün boyunca sabah-akşam sürülür. Kullanıma 5 gün ara verilir.HMR kremin kalan yarısı da 10günde sabah-akşam sürülerek bitirilir.  

HMR Kremin İçeriği:                                                                                                            

Sinirli Ot; Antiseptik özelliğinden dolayı kapanmayan kronik yaraların kapanmasında hemoroitte ve aknede kullanılır. Kanamaları durdurur.

Papatya; İçeriğindeki tanenin antiseptik etkisinden dolayı deride basit yaralarda  hemoroitte pansuman yapmak suretiyle kullanılır. Ayrıca Papatya, bakterilerin salgılandığı zehirleri etkisiz hale getirir. Bu etki Almanya Gissen Üniversitesinde Kienholz tarafından tespit edilmiş Laboratuar çalışmalarına göre papatyanın içerisindeki uçucu yağdaki bileşikler, bakterilerin ürettiği zehirleri bağlayarak onları parçalamaktadır. Özellikle Stafilokok ve streptokok denilen patojenler üzerinde çok etkilidir.

Nane; Pankreas salgılarının eksikliğinden olan bağırsaklardaki anormal çalışmayı ve buna bağlı rahatsızlıkları ( gaz, dolgunluk hissi, dışkılama bozuklukları v.b.) önler. İçeriğindeki mentol, barsağın iç yüzeyindeki hücrelere orta derecede anestezin etkiyle ağrı hassasiyetini azaltır. Ağrı kesici antiseptiktir.

Çoban Çantası; Damarları büzerek kanamaları dindirir ve ödemi alır. Ayrıca mikrop öldürücü olarak kullanılır.

Civan Perçemi; İçeriğindeki cineol antiseptik yani mikrop öldürücüdür. Ayrıca kanı temizleyici, spazm çözücüdür. Boşaltım sistemi ağrılarında, hemoroitte önerilir.

Çörek Otu; Uyarıcıdır. Derideki kılcal damarları uyarıp mikro sirkülasyon sağlar, venlerdeki birikmiş pis kanın boşalmasını sağlar.

Okaliptus; Tanel ve okaliptol; bağırsak uyarıcı, kuvvet vericidirler, ayrıca flavon glikozitleri de antiseptik yani mikrop öldürücüdür.

Olive OİL-Ozon; Mikrop öldürücü şişlik indirici.

Çinko Oksit; mikrop öldürücü,büzücü anti bakteriyel etki.


Özel Sakız Ürünlerimiz
Müşteri Memnuniyeti
Biz Sizi Arayalım

Adınız:

Telefon No:

Alışveriş Sepetim
Ürün
Toplam: TL
Üye Paneli

Kullanıcı Adı:

Şifre:Üye Ol | Şifremi Unuttum
Sitede Ara
Son Eklenen Ürünümüz
Sabit Kargo!
Aynı Gün Kargo
Zayıflama Ürünleri
İdeal Kilonuz
Boyunuz cm
Kilonuz kg
Yaşınız .....
Cinsiyetiniz
 
İdeal Kilonuz Kg
Fark Kg